tłumaczenia_niemiecki_ANGOS_Kraków a

W dobie powszechnego dostępu do Internetu podstawową formą reklamy jest strona internetowa - miejsce gdzie znajdziemy dane o oferowanych produktach, chwalimy się swoimi sukcesami, planami na przyszłość a przede wszystkim - trafimy na dane kontaktowe. Treść strony internetowej jest wizytówką firmy bądź organizacji i powinna dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Z tego względu powinna być przetłumaczona z najwyższą dbałością o poprawność językową i stylistyczną. Tu nie ma miejsca na kalki językowe, każde tłumaczenie strony internetowej powinno być takiej jakości, żeby czytający był przekonany, że to właśnie w tym języku została ona stworzona.

Biuro Tłumaczeń ANGOS oferując tłumaczenie stron internetowych z języka niemieckiego i na język niemiecki gwarantuje wykonanie tłumaczeń na bardzo wysokim poziomie - naszych profesjonalnych tłumaczy wspierają eksperci z innych branż – redaktorzy, specjaliści ds. marketingu, specjaliści od pozycjonowania stron www, SEO, programiści.

 

Dzięki profesjonalnie przetłumaczonej stronie www mogą Państwo:

  • dotrzeć do praktycznie nieograniczonej liczby odbiorców na całym świecie,
  • zwiększyć grono potencjalnych nabywców Państwa usługi bądź produktu,
  • przeprowadzić kampanię informującą o ekspansji firmy na inne rynki,
  • wykazać gotowość do obsługi Klientów z innych krajów,
  • zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Wykonujemy zarówno jednorazowe tłumaczenie witryny, jaki i stałą opiekę nad stroną - jej treść jest zazwyczaj aktualizowana i powiększana, wymaga więc stałego "dozoru" ze strony tłumacza. Aby zagwarantować poprawność tłumaczenia strony, testujemy ją na wielu przeglądarkach internetowych oraz różnych urządzeniach (komputer, tablet, smartfon) - strona może wyglądać zupełnie inaczej w zależności od tego, gdzie jest wyświetlana.

Ponad dwie dekady nieprzerwanej obecności naszego biura tłumaczeń na rynku to sukces, a jednocześnie zobowiązanie do utrzymania wysokich standardów jakości. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług!

angos_tłumaczenia_2016a