slide511a

Tłumaczenia symultaniczne przeprowadza się w dźwiękoszczelnej kabinie, w zespole co najmniej dwóch tłumaczy. Mówca na sali mówi do mikrofonu; tłumacz słucha przemówienia przez słuchawki i niemal równocześnie tłumaczy je wszystkim uczestnikom spotkania.

Zaleca się dostarczenie tłumaczowi materiałów pomocniczych związanych z tematyką spotkania z takim wyprzedzeniem, aby miał on czas na odpowiednie przygotowanie się.

Warunki pracy i wynagrodzenia w przypadku tłumaczeń ustnych są również specjalnie określone, tzn. czas pracy tłumacza liczony jest od godziny, na którą został zamówiony. Wszystkie przerwy dla uczestników spotkania czy konferencji dotyczą również tłumacza i są wliczane w jego czas pracy.

Jeśli spotkanie ma miejsce poza siedzibą tłumacza, Klient pokrywa koszty przejazdu i pobytu tłumacza. Najmniejszą jednostką przy rozliczaniu ustnych tłumaczeń symultanicznych jest blok 4-godzinny.

Zamówienia na tłumaczenia ustne realizujemy na najwyższym poziomie i jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające zlecenia. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami (wielu z nich posiada akredytację UE), których wiedza i doświadczenie są poparte znakomitymi referencjami.


Biuro Tłumaczeń ANGOS powstało w 1992 roku. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, zarówno uwierzytelnionych, jak i zwykłych oraz organizację konferencji i wynajem sprzętu. Współpracujemy z bardzo starannie dobranymi, doświadczonymi tłumaczami o sprawdzonych umiejętnościach popartych referencjami. To gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług.

DAJEMY GWARANCJĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I NIEZAWODNOŚCI!

NASZA JAKOŚĆ

 • bezpłatna wycena usługi  >  na podstawie dokumentów przesłanych mailem
 • szybka realizacja zleceń  >  zawsze na czas
 • ponad 20 lat doświadczenia  >  realizacja usługi niezależnie od języka i dziedziny
 • 40 obsługiwanych regularnie branż  >  różne specjalizacje tłumaczy
 • 37 języków świata  >  pełny zakres tłumaczeń ustnych i pisemnych
 • 150 profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy  >  najwyższa jakość tłumaczeń
 • ponad 12000 Klientów  >  największe koncerny i instytucje państwowe oraz Klienci indywidualni
 • 100% poufności  >  na życzenie Klienta zapewniamy pisemną gwarancję poufności

OFERUJEMY

 • tłumaczenia pisemne uwierzytelnione (przysięgłe) i nieuwierzytelnione (zwykłe)
 • tłumaczenia techniczne, medyczne, prawne, ekonomiczne, reklamowe, z zakresu nauk społecznych – dostosowane do potrzeb naszych Klientów
 • tłumaczenia ustne (przysięgłe oraz zwykłe) – podczas szkoleń, zebrań, negocjacji, sporządzania aktów notarialnych
 • obsługę konferencji w zakresie tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych oraz wypożyczania i obsługi potrzebnego sprzętu audio
 • wykonujemy podkłady głosowe w językach obcych przy współpracy z doświadczonymi w pracy studyjnej native speakerami różnych języków/dialektów. Nasi native speakerzy posiadają zróżnicowane barwy głosu, co pozwala idealnie dopasować nagrania do charakteru prezentacji, filmu czy reklamy.

 

Usługi realizujemy w sposób profesjonalny i terminowy

Motywem przewodnim działalności naszego Biura jest pomoc naszym Klientom w realizacji ich celów poprzez świadczenie usług tłumaczeniowych. Z uwagą pochylamy się nad każdym, nawet najmniejszym zleceniem.

 

Zobacz nasze referencje

angos_tłumaczenia_2016a