Folwark Stara Winiarnia
34-730 Mszana Dolna Ogrodowa 2
http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/

W zamkowej scenerii XVI-wiecznego kasztelu można znaleźć ciszę i wytchnienie. W Hotelu*** czekają na naszych Gości komfortowe, stylowo wyposażone pokoje i apartamenty,które polecamy zarówno na rodzinne pobyty jak i na romantyczne weekendy w wyjątkowej, historycznej oprawie. W przestronnej Restauracji serwujemy wyborne dania kuchni staropolskiej, polskiej i myśliwskiej a w urokliwej Kawiarni zawsze unosi się aromat świeżo parzonej kawy. Winiarnia, gdzie cyklicznie organizujemy degustacje win oraz koncertowy Muzyczny Folwark to nasze perełki, odkrywane i doceniane zarówno przez klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Folwark Stara Winiarnia z całą pewnością jest wyśmienitym miejscem na zorganizowanie konferencji, bankietu, imprezy integracyjnej, spotkania biznesowego, wesela.
ZAPRASZAMY!

Servus Comp spółka z o.o. spółka komandytowa
30-019 Kraków, Mazowiecka 25/502
http://www.servus-comp.pl/

Servus Comp to marka, która powstała 25 lat temu z myślą o służeniu Klientom w szeroko pojętej informatyce.
Przez ponad 25 lat historii firmy realizowaliśmy naszą pasję, zbierając doświadczenia i doskonaląc swoje umiejętności. Współpracowaliśmy z najlepszymi markami, w tym przede wszystkim z firmą Dell.

Dziś to zupełnie nowa firma, która dojrzała jak wino, nabrała charakteru i zyskała stabilność. Naszym znakiem rozpoznawczym jest fachowość, skrupulatność, doświadczenie i cierpliwość. Wyróżnia nas fachowy i doświadczony personel. Oferujemy zaawansowane usługi IT m.in. wirtualizacja, backup, bezpieczeństwo infrastruktury IT, wykorzystując rozwiązania sprzętowe renomowanych firm takich jak Dell czy HP: serwery, macierze, urządzenia sieciowe, stacje graficzne, szafy serwerowe, ups...

Jesteśmy solidną firmą o szerokim portfolio usług:

  •  Oferujemy zaawansowane usługi IT m.in. wirtualizacja, backup, bezpieczeństwo infrastruktury IT, wykorzystując rozwiązania sprzętowe renomowanych firm takich jak Dell czy HP.
  •  Współpracujemy ze Związkiem Rewizyjnym Banków Spółdzielczych w Warszawie wykonując audyty informatyczne dla Banków Spółdzielczych, a także dla firm oraz instytucji publicznych.
  • Jako partner firmy SOLIDEXPERT - największego dostawcy rozwiązań SOLIDWORKS dla projektantów - opracowujemy konfiguracje i dostarczamy specjalistyczne rozwiązania sprzętowe w oparciu o marki Dell i HP, stacje graficzne oraz systemy PDA do zarządzania ośrodkami projektowymi dla firm badawczych, projektowych i konstrukcyjnych.
  • Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie zaawansowanej informatyki dla firm i instytucji państwowych. Naszą specjalnością są szkolenia informatyczne prowadzone w ramach wizyt zawodoznawczych w szkołach technicznych.
  • Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące nadzór nad infrastrukturą IT, pomoc w doborze optymalnych rozwiązań oraz wsparcie techniczne

     

Zapraszamy do współpracy!

angos_tłumaczenia_2016a