Uniwersytet Jagielloński

"Biuro Informacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie rekomenduje firmę ANGOS z siedzibą w Krakowie przy ul. Mazowieckiej 25/609, jako solidne biuro tłumaczeń, wykonujące stawiane zadania w sposób nie wzbudzający zastrzeżeń... "

biuj

Czytaj więcej...

Uniwersytet Jagielloński - Kraków

Angos tłumaczenia Kraków

"Na podstawie dotychczasowej współpracy mogliśmy się przekonać o wysokiej jakości świadczonych usług translatorskich, oraz sprawnej realizacji zlecenia. W szczególności cenimy sobie dobór tłumaczy, którzy jako fachowcy w swojej dziedzinie wykazali się ..."

center_pic_l_fortunaq

Czytaj więcej...

Fortuna Maschinenbau Holding AG

Angos tłumaczenia BP

" Firma BP Polska współpracuje z Biurem Tłumaczeń ANGOS od 2005 roku. Korzystając wielokrotnie z usług lingwistycznych biura mieliśmy okazję przekonać się o wysokiej jakości świadczonych usług z zachowaniem terminologii branżowej..."

bp_nowe

Czytaj więcej...

BP Polska

Angos tłumaczenia Kraków

"Od wielu lat, wraz ze współpracownikami. korzystam z usług Biura Tłumaczeń ANGOS. Współpraca ta obejmuje tłumaczenie artykułów z j. polskiego na j. angielski przewidzianych do publikowania w czasopismach specjalistycznych oraz referatów wygłaszanych..."

agh

Czytaj więcej...

Akademia Górniczo – Hutnicza - Kraków

Angos tłumaczenia tri

" Firma TRI (Poland) Sp.z.o.o. chciałaby wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy z firmą ANGOS Tłumaczenia w zakresie realizacji zamówień (tłumaczeń przysięgłych, pisemnych, ustnych i symulacyjnych). (...) doceniamy przede wszystkim terminowość..."

TRI

Czytaj więcej...

TRI POLAND Sp. z o.o.

Angos tłumaczenia Kraków

" Wszystkie zlecenia w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego i niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski i niemiecki wykonywane są przez tłumaczy biura solidnie i terminowo oraz na wysokim poziomie merytorycznym."

Lurgi

 

Czytaj więcej...

Lurgi Polska S.A.

Angos tłumaczenia Kraków

" Wśród wykonywanych tłumaczeń znajdują się teksty o tematyce prawniczej, ekonomicznej i technicznej. Zlecane przez nas projekty, zarówno w trybie zwykłym jak i przysięgłym, wykonywane są profesjonalnie i staranie z zachowaniem ustalonych terminów realizacji oraz właściwej terminologii branżowej."

Can_pack_nowe

Czytaj więcej...

CAN-PACK S.A.

" ...Zlecane przez nas tłumaczenia wykonywane są profesjonalnie, z zachowaniem ustalonych terminów realizacji. Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością możemy polecić współpracę z Biurem Tłumaczeń ANGOS"

 

deplhi

 

Czytaj więcej...

DELPHI Poland S.A. - Kraków