Międzynarodowa Konferencja “Autyzm i Tabu”

wpis w: Bez kategorii, informacje | 0

ANGOS tłumaczenie konferencji

Autyzm i tabu” to temat międzynarodowej konferencji zorganizowanej z inicjatywy Fundacji Prodeste w dniach 2-3 czerwca 2018 w Krakowie. Motywem przewodnim spotkania było propagowanie neuroróżnorodności z perspektywy specjalistów, rodziców dzieci autystycznych i samych osób z autyzmem. W międzynarodowym gronie dyskutowano m.in. o budowaniu relacji z dziećmi z autyzmem, o możliwościach wsparcia dla rodzin dotkniętych autyzmem i o kształtowaniu świadomości społecznej nt. autyzmu.

Biuro Tłumaczeń ANGOS zapewniło kompleksową obsługę tego wydarzenia – profesjonalne tłumaczenie symultaniczne w j. angielskim oraz niezbędny sprzęt wraz z nagłośnieniem.

Oferujemy profesjonalną obsługę językową i techniczną międzynarodowych konferencji, kongresów, szkoleń i innych wydarzeń w następującym zakresie:

 - tłumaczenia ustne – symultaniczne i konsekutywne

- wynajem kabin do tłumaczeń symultanicznych

- wynajem słuchawek i nagłośnienia do tłumaczeń

- obsługa techniczna podczas konferencji – montaż i demontaż sprzętu.

Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne w wielu językach – m.in.  j. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, rumuński, słowacki, czeski, włoski, ukraiński, norweski, duński, szwedzki, węgierski.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami na angos@angos.com.pl

Więcej informacji na https://www.angos.com.pl/uslugi/

 

 

Zdjęcia: Fundacja Prodeste

Zostaw Komentarz