Tad Taube otrzymał doktorat honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego – ANGOS zapewnił obsługę uroczystości

12. czerwca 2018 w Auli Collegium Maius Tad Taube otrzymał doktorat honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tad Taube - syn żydowskiego przedsiębiorcy, z urodzenia Krakowianin, wyjechał do Kalifornii kilka miesięcy przed wybuchem II wojny światowej i osiadł tam na stałe. Zaszczytne wyróżnienie przyznane przez Senat UJ jest wyrazem uznania dla p. Tada Taube za jego zaangażowanie w podtrzymywanie dobrych relacji polsko-żydowskich, odbudowę społeczności żydowskich w Polsce, rozwój studiów judaistycznych m.in. w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz promowanie historii i kultury Żydów polskich na świecie. W uroczystości wzięło udział wielu znamienitych gości ze świata nauki, kultury i polityki.

Profesjonalną obsługę lingwistyczną i techniczną tego wydarzenia zapewniło Biuro Tłumaczeń ANGOS – symultaniczne tłumaczenie w j. angielskim oraz niezbędny sprzęt (kabina i słuchawki).

Nasza oferta obejmuje również ustne tłumaczenia konsekutywne i przysięgłe (w urzędach, kancelariach notarialnych i sądach) oraz tłumaczenia pisemne wszelkiego typu (zwykłe i przysięgłe) m.in.:

- tłumaczenia techniczne

- tłumaczenia medyczne

- tłumaczenia marketingowe

- tłumaczenia finansowe

- tłumaczenia prawnicze

 

Więcej o naszych usługach przeczytasz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Fot. Anna Wojnar

Zostaw Komentarz