XXIII Konwent Stolarki – ANGOS tłumaczył symultanicznie – język angielski

wpis w: informacje | 0

 XXIII Konwent Stolarki

Jakie trendy obowiązują w nowoczesnej stolarce? Jak właściwie dobrać akcesoria do okien? Jakie są możliwości sprzedaży okien w Wielkiej Brytanii? Jakie innowacyjne rozwiązania stosuje się dziś w branży stolarskiej? Co oprócz lakierów i farb jest ważne i konieczne w produkcji okien drewnianych? Fakty i mity o stolarce drewnianej czyli jak przebiega produkcja, dobór komponentów i sprzedaż. Kto jest największym producentem okien PVC w Polsce?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi przyniósł XXIII Konwent Stolarki, który odbył się 6 i 7 grudnia 2018 w Niepołomicach. Tegoroczny Konwent zgromadził ponad 120 Gości z Polski i z zagranicy, ekspertów, producentów, dystrybutorów, dostawców komponentów, przedstawicieli salonów sprzedaży stolarki drewnianej, aluminiowej i PVC. Podczas tego jedynego w swoim rodzaju forum branżowego odbyły się niekonwencjonalne prezentacje teoretyczne i praktyczne oraz rokujące rozmowy kuluarowe.  Była to doskonała okazja do pozyskania nowych kontaktów biznesowych i odświeżenie tych istniejących. Uczestnicy XXIII Konwentu Stolarki jako pierwsi w Polsce poznali nowości branżowe związane z produkcją okien i drzwi. Warto podkreślić, że Stolarka VIP jako pierwsza informuje o wszelkich nowinkach.

Szwajcarskie noże do maszyn, polskie maszyny do pozycjonowania czy też specjalne okucia na rynek skandynawski i europejski to tylko niektóre z wielu prezentowanych tematów. Uczestnicy XXIII Konwentu Stolarki mieli także niepowtarzalną okazję, by zapoznać się ze stoiskami wystawienniczymi Patronów XXIII Konwentu Stolarki, m.in. takich firm jak: Remmers, OERTLI, Marbet, Spilka, ITA, WIN-PRO, Aluplast, EXTE, Wiśniowski, ISO Chemie, CTO, Metal Union, Mila Baltic, Befard.

Podczas dwudniowego spotkania polscy i zagraniczni eksperci od technologii produkcji, marketingu i sprzedaży  zaprezentowali innowacyjne rozwiązania dla firm pragnących przygotować się na nowe wyzwania i trendy w branży stolarskiej w roku 2019. Dyskutowano o zagranicznych rynkach zbytu m.in. w krajach Europy zachodniej, w Kanadzie, USA i w krajach arabskich oraz o prawie pracy, ochronie tajemnicy handlowej i produkcyjnej.

Na zlecenie firmy Stolarka VIP http://www.vipstolarka.pl nasze biuro zapewniło obsługę językową tego wydarzenia – profesjonalnych tłumaczy symultanicznych języka angielskiego.

Oferujemy usługi tłumaczeniowe w ponad 30 językach. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i specjalistyczne, tłumaczenia przysięgłe dokumentów i aktów prawnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę językową międzynarodowych konferencji w zakresie tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych oraz wynajem sprzętu.

Nasza oferta obejmuje m.in. języki: angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, szwedzki, rumuński, czeski, bułgarski, słowacki, norweski, niderlandzki, rosyjski, ukraiński, białoruski, litewski, fiński, węgierski.

Na życzenie przygotujemy bezpłatną wycenę. Napisz do nas na angos@angos.com.pl🙂

Zostaw Komentarz