Obsługa językowa międzynarodowej konferencji naukowej – Instytut Pedagogiki UJ

wpis w: informacje | 0

„Dobra edukacji i ich pedagogiczna eksploracja” to temat międzynarodowej konferencji naukowej zorganizowanej przez Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego z okazji 50. rocznicy rozpoczęcia działalności Instytutu jako samodzielnej jednostki.

W Konferencji wzięli udział pracownicy naukowi polskich uczelni m. in. z Krakowa, Warszawy, Białegostoku, Bielska-Białej, Słupska, Bydgoszczy i Płocka oraz zagraniczni Goście z Węgier, Albanii i Słowacji. Obrady toczyły się przez dwa dni (3-4 grudnia) w Collegium Novum i w Instytucie Pedagogiki UJ w kilku sekcjach tematycznych: Edukacja szkolna, Edukacja a kultura – indoktrynacja w edukacji, Dziecko w edukacji – jego dobro i rozwój, Edukacja a zdrowie, choroba i niepełnosprawność, Relacja pedagogiczna jako dobro edukacji, Wychowanie do wartości – edukacja aksjologiczna, Educational goods in a variety of justification and exploration.

Celem Konferencji była integracja ekspertów i pedagogów akademickich, wymiana doświadczeń i prezentacja najnowszych wyników badań w dziedzinie edukacji pedagogicznej.

Obsługa językowa ważnych wydarzeń na Uniwersytecie Jagiellońskim jest od lat przywilejem Biura Tłumaczeń ANGOS. Także i tym razem nasi profesjonalni symultaniczni tłumacze języka angielskiego wspierali uczestników Konferencji, a niezbędny sprzęt (kabinę do tłumaczeń i słuchawki) zapewnił nasz zespół techniczny.

W zakres naszych usług wchodzą również tłumaczenia ustne konsekutywne i szeptane, oraz  tłumaczenia pisemne (zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne) w ponad 30 językach.

Zajrzyj na https://www.angos.com.pl/uslugi/, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub wyślij zapytanie na angos@angos.com.pl. Przygotujemy bezpłatną wycenę Twojego zamówienia 🙂

 

Fot. Anna Wojnar

Zostaw Komentarz