Konferencja Architektoniczna – ANGOS zapewnił profesjonalne tłumaczenie symultaniczne

wpis w: informacje | 0

 

W dniach 23–24 listopada 2018 roku już po raz siedemnasty odbyła się w Krakowie Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Definiowanie przestrzeni architektonicznej”. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmiał „Racjonalistyczna czy intuicyjna droga do architektury”. Współorganizatorem Konferencji był Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki w Warszawie.

Pomysł zorganizowania konferencji powstał w roku 2001 z inicjatywy prof. Marii Misiągiewicz, ówczesnej dyrektor Instytutu Projektowania Architektonicznego Politechniki Krakowskiej. Doroczne spotkania architektów i teoretyków sztuki z całego świata zawsze są okazją do rozmów o architekturze, wymiany poglądów i teorii nt. szybkich przemian współczesnej rzeczywistości architektonicznej. W poprzednich latach dyskutowano m.in. o granicach architektury, tworzywie i detalu architektonicznym, dziełach architektonicznych w przestrzeni współczesnego miasta i teorii Witruwiusza we współczesnym kontekście.

Biuro Tłumaczeń ANGOS obsługiwało to prestiżowe wydarzenie zapewniając profesjonalnych tłumaczy symultanicznych języka angielskiego oraz sprzęt niezbędny do tłumaczeń symultanicznych (kabina i słuchawki).

 

Nasza szeroka oferta obejmuje również tłumaczenia ustne (symultaniczne i konsekutywne) w innych językach m.in. w języku niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim.

Realizujemy także zlecenia w zakresie tłumaczeń pisemnych (zwykłych i przysięgłych) w wielu językach. Tłumaczymy z i na angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, rumuński, słowacki, czeski, szwedzki, duński, norweski, fiński, hiszpański, włoski, węgierski, chiński, japoński, słoweński, bułgarski, chorwacki, serbski i in.

Na życzenie przygotujemy bezpłatną wycenę. Napisz do nas na angos@angos.com.pl

Więcej o nas przeczytasz na https://www.angos.com.pl/

 

Zapraszamy do współpracy 🙂

Zostaw Komentarz