Tłumaczenia piekarnicze

wpis w: informacje | 0

Niewiele jest na rynku firm mogących się pochwalić specjalizacją w dziedzinie tłumaczenia tekstów dotyczących szeroko pojętej branży piekarniczej. Biuro Tłumaczeń ANGOS od początku swojej działalności z pasją zajmuje się tego typu specjalistycznymi tłumaczeniami. Wykonujemy m.in. tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn piekarniczych, dokumentacji technicznych linii do produkcji wypieków, oprogramowania dla piekarni, receptur, umów handlowych, artykułów branżowych i tekstów marketingowych. Wysoka jakość naszych usług oraz profesjonalna obsługa zaowocowały wieloletnią współpracą z naszymi Klientami, do których zaliczamy uznane w Polsce i na świecie firmy z branży piekarniczej m.in. Fritsch, Fortuna czy Geth.

Dbamy o to, aby specjalistyczne tłumaczenia piekarnicze były zgodne nie tylko z fachową terminologią obowiązującą w danej dziedzinie, ale również z nomenklaturą stosowaną w firmie Klienta. Na tej podstawie tworzymy bazy terminologiczne i glosariusze z fachowym słownictwem oraz używamy narzędzi zapewniających terminologiczną spójność tłumaczonych tekstów.

Tłumaczymy z języka i na język: angielski, arabski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, francuski, fiński, hiszpański, litewski, łaciński, łotewski, niemiecki, niderlandzki, norweski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski.

 

Więcej o naszych usługach znajdziesz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

Wyślij zapytanie na angos@angos.com.pl!

Zostaw Komentarz