Tłumaczenie symultaniczne w języku angielskim zdalnej Konferencji Politechniki Krakowskiej

Tłumaczenie konferencji PK DEFINIOWANIE PRZESTRZENI ARCHITEKTONICZNEJ

Konferencja Politechniki Krakowskiej „Definiowanie przestrzeni architektonicznej - Prawda i kłamstwo architektury 2021”w maju 2021 była edycją nietypową. Z powodu pandemii konferencja nie mogła odbyć się, jak tradycja każe, w listopadzie. Jej organizatorzy, uczestnicy i wieloletni bywalcy domagali się jednak jej organizacji. I tak w piątek 28. maja 2021 konferencja odbyła się w trybie zdalnym.

Prelegenci dosłali swoje nagrane wystąpienia, które następne zostały zmontowane w całość i moderowane w czasie rzeczywistym przez moderatorów oraz tłumaczone w czasie rzeczywistym przez tłumaczy (tłumaczenie symultaniczne w j. angielskim). Dzięki tej formie konferencja przebiegała sprawnie i zgodnie z planem i objęła nawet wernisaż wystawy malarstwa jednej z panelistek!

tłumaczenie symultaniczne w języku angielskim zdalnej Konferencji PK

Wyzwaniem było spięcie całości - z tym doskonale poradzili sobie realizatorzy, oraz tłumaczenie - ze względu na różną jakość przesłanych nagrań (akustyka, brak mikrofonów u mówców).

Dlatego czekamy na tegoroczną edycję listopadową w realu 🙂

Konferencja nie mogłaby się odbyć bez wsparcia profesjonalnych tłumaczy symultanicznych języka angielskiego. To właśnie nasze biuro zapewniło obsługę językową tego wydarzenia. Opinia, jaką otrzymaliśmy od Organizatorów mówi sama za siebie: Dziękujemy za profesjonalną obsługę w trudnych i dziwnych warunkach 🙂

Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie!

Polecamy usługi naszych profesjonalnych tłumaczy również w innych językach i rodzajach tłumaczeń. Realizujemy zlecenia na tłumaczenia pisemne (specjalistyczne, zwykłe i przysięgłe) oraz ustne (szeptane, konsekutywne i symultaniczne) m.in. w języku francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, ukraińskim, rumuńskim, arabskim, szwedzkim, norweskim i duńskim.

 

 

Szukasz rzetelnego biura tłumaczeń?

Napisz do nas na 

angos@angos.com.pl

 

tłumaczenie dokumentów samochodowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *