Konferencja architektoniczna na Politechnice Krakowskiej – tłumaczenie symultaniczne ANGOS

wpis w: informacje | 0

 Konferencja architektoniczna Politechnika Krakowska ANGOS tłumaczenia

„Definiowanie przestrzeni architektonicznej - tradycja i nowoczesność architektury” to temat przewodni tegorocznej edycji międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Politechnikę Krakowską i Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.

Od 19 lat Konferencja ta stanowi okazję do rozmowy o architekturze, jej granicach, o tworzywie architektonicznym, o zapisie przestrzeni architektonicznej, o trwaniu i przemijaniu architektury. Rokrocznie do Krakowa zjeżdżają polscy i zagraniczni wykładowcy akademiccy, architekci i teoretycy sztuki, aby podczas 2-dniowych spotkań wymieniać poglądy nt. przemian współczesnej rzeczywistości architektonicznej.

Biuro Tłumaczeń ANGOS już po raz drugi miało zaszczyt uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu zapewniając profesjonalnych tłumaczy symultanicznych języka angielskiego.

Organizatorom dziękujemy za okazane zaufanie, owocną współpracę i dobrą opinię 🙂
„Dziękujemy za świetną pracę, warunki jak zawsze trudne”…

Oferujemy również tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, szeptane) w innych językach, m.in. w języku francuskim, rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, oraz tłumaczenia pisemne (przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne) w zakresie m.in. języka angielskiego, norweskiego, rumuńskiego, greckiego, włoskiego, rosyjskiego, duńskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych.

Bezpłatna wycena zaleceń na angos@angos.com.pl

Zapraszamy do kontaktu!

 

Fot. Jan Zych

Napisz do nas na angos@angos.com.pl Otrzymasz bezpłatną wycenę usługi.

 

+48 12 634 24 77 angos@angos.com.pl

 

Więcej o naszej ofercie przeczytasz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

Zapraszamy do współpracy 🙂

 

Zostaw Komentarz