Nico van Straalen uhonorowany doktoratem honoris causa UJ – tłumaczenie symultaniczne ANGOS

wpis w: informacje | 0

Nico van Straalen uhonorowany doktoratem honoris causa UJ

Profesor Nico van Straalen z Wolnego Uniwersytetu w Amsterdamie otrzymał tytuł doktora honoris causa UJ podczas uroczystego posiedzenia Senatu, które odbyło się 19. listopada 2019 w Collegium Maius. Laudację na cześć wybitnego, holenderskiego biologa wygłosił podczas uroczystości prof. Ryszard Laskowski podkreślając Jego osiągnięcia naukowe w dziedzinie  rozwoju ekotoksykologii w Polsce, wspieranie polskich zespołów badawczych i kształcenie młodych naukowców: „Profesor van Straalen należy do wąskiego grona wybitnych uczonych o niespotykanie szerokich horyzontach i do nielicznego grona badaczy, których można uznać za twórców współczesnej ekotoksykologii. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczonych w Holandii i znakomitym popularyzatorem nauki. Wszyscy, którzy choć trochę otarli się o współpracę z zespołem profesora van Straalena, a zwłaszcza z nim samym, nieodmiennie pozostają pod ogromnym wrażeniem tego szczególnego połączenia wiedzy, życzliwości i bezpośredniości w kontaktach.”

Tłumaczenie symultaniczne w języku angielskim podczas takich uroczystości wykonują profesjonalni tłumacze delegowani przez nasze biuro. Czuwamy również nad przebiegiem wydarzenia od strony technicznej, zapewniając niezbędny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych wraz z obsługą. Jakość naszych usług potwierdzają opinie zadowolonych Klientów: „Po raz kolejny dziękuję za profesjonalną obsługę, tym bardziej że uroczystość była trudna i było dużo zmian”.

Realizujemy również zlecenia na tłumaczenia pisemne (zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne) z i na język angielski, rosyjski, niemiecki, norweski, francuski, słowacki, niderlandzki, czeski, rumuński, włoski, hiszpański i wiele innych.

 

Szybka i bezpłatna wycena zleceń!

Napisz do nas na angos@angos.com.pl

Zapraszamy do współpracy!

Fot. Anna Wojnar

Napisz do nas na angos@angos.com.pl Otrzymasz bezpłatną wycenę usługi.

 

+48 12 634 24 77 angos@angos.com.pl

 

Więcej o naszej ofercie przeczytasz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

Zapraszamy do współpracy 🙂

 

Zostaw Komentarz