Norwegia – tłumaczenia zwykłe i przysięgłe na język norweski i z języka norweskiego – ANGOS Kraków

wpis w: informacje, poradnik | 0

Norwegia Biuro Tłumaczeń Angos

Tajemnicze fiordy, malownicze wioski rozrzucone wśród gór i jezior, dzika i nieskażona przyroda. Gwarne miasta i ciche osady rybackie, zorze polarne i białe noce. To Norwegia – kraina niezapomnianych widoków, łosi i łososi 🙂

Norwegia nazywana jest skandynawskim rajem, a w rankingu najszczęśliwszych krajów świata znajduje się na drugim miejscu po Finlandii. W ostatnich latach Norwegia zyskuje coraz większą popularność wśród turystów, mimo, że to jeden z najdroższych krajów Europy. Tutejsze krajobrazy należą do najpiękniejszych na świecie, a niewielkie koszty podróży zachęcają do przyjazdu.

Norwegia Biuro Tłumaczeń Angos

Dla wielu Polaków wyjazd i znalezienie pracy w Norwegii jest spełnieniem marzeń, gwarantuje wysokie wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia. Praca w Norwegii nie zawsze wymaga znajomości języka norweskiego, ale bardzo przydatny jest język angielski.

Jak szukać pracy, jak się przygotować, jakie dokumenty zabrać wyjeżdżając do Norwegii?  Cenne wskazówki na ten temat znajdziesz tutaj: https://pol-nor.com/jak-przygotowac-sie-do-wyjazdu-do-norwegii/

Biuro Tłumaczeń ANGOS specjalizuje się w tłumaczeniach zwykłych i przysięgłych na j. norweski i z języka norweskiego dla osób wyjeżdżających i pracujących w Norwegii. Tłumaczymy wszelkie dokumenty niezbędne do wyjazdu: akty urodzenia, akty małżeństwa, zaświadczenia bankowe, zaświadczenia lekarskie, świadectwa szkolne, certyfikaty zawodowe, świadectwa pracy i in.

Prześlij skany dokumentów na angos@angos.com.pl. Bezpłatną wycenę usługi otrzymasz w kilka minut:)

Zapraszamy do kontaktu!

 

Więcej o naszej ofercie przeczytasz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

Zostaw Komentarz