Tłumaczenia finansowe nie tylko dla biznesu

wpis w: informacje, poradnik | 0

tłumaczenia-finansowe-ANGOS-Kraków

Finanse to dziedzina, w której precyzja i spójność są najważniejsze. Profesjonalne, wysokiej jakości tłumaczenie finansowe ma kluczowe znaczenie, jeśli Twoja firma ma prosperować w wielojęzycznym środowisku dzisiejszego, coraz bardziej globalnego rynku. Jest to złożone zadanie, które wymaga doskonałej znajomości języka i wiedzy finansowej oraz wyjątkowej dbałości o szczegóły.

Nasi profesjonalni tłumacze mogą się pochwalić dużym doświadczeniem w dziedzinie finansów, co gwarantuje wysoką jakość tłumaczenia zarówno pisemnego jak i ustnego (symultanicznego lub konsekutywnego). 

Dla firm i przedsiębiorstw, ale również dla klientów prywatnych od ponad 25 lat wykonujemy m.in. tłumaczenia dokumentacji finansowych spółek, umów bankowych, audytów, sprawozdań księgowych, bilansów czy raportów giełdowych, z uwzględnieniem specyfiki finansowej i fiskalnej każdego kraju.

Zapewniamy również obsługę językową w zakresie ustnych tłumaczeń specjalistycznych w dziedzinie finansów podczas międzynarodowych konferencji, spotkań i szkoleń.

13 i 15. września w Filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Krakowie odbyło się spotkanie Grupy Wyszehradzkiej poświęcone m.in. zagadnieniom dotyczącym przeciwdziałania wyłudzaniu podatku VAT oraz zasad działania Systemu Informacji Geograficznej (GIS – Geographic Information System). Biuro Tłumaczeń ANGOS zapewniło profesjonalne tłumaczenie symultaniczne w j. angielskim podczas tego wydarzenia.

 

Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz na:

https://www.angos.com.pl/uslugi/

 

Zapraszamy do kontaktu! Szybka i bezpłatna wycenaJ

https://www.angos.com.pl/cennik/

Zostaw Komentarz