Otwarcie 654. roku akademickiego w Uniwersytecie Jagiellońskim – ANGOS zapewnił profesjonalnych tłumaczy

wpis w: Bez kategorii, informacje | 0

Najważniejszym elementem każdej firmy jest KLIENT, a najlepszą reklamą jest ZADOWOLONY KLIENT, który będzie polecał Twoją firmę swoim znajomym. Budowanie dobrych relacji z naszymi klientami to ważny element w naszej codziennej pracy. Z dumą możemy się pochwalić wieloletnią współpracą z instytucjami państwowymi i znanymi uczelniami wyższymi. Do naszych stałych klientów należą m.in. Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza i Uniwersytet Pedagogiczny. Nasi tłumacze obsługują międzynarodowe konferencje, towarzyszą podczas rozmów i negocjacji handlowych, wykonują tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas ważnych uroczystości i świąt.

Jak co roku, 1. października 2017 odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Jagiellońskim. Tradycyjnym elementem tych uroczystości jest Msza św. w kolegiacie św. Anny oraz uroczysty, barwny pochód profesorów z Collegium Maius do Auditorium Maximum.

W tegorocznej inauguracji uczestniczył Jarosław Gowin - wicepremier  i minister nauki i szkolnictwa wyższego. W trakcie uroczystości odbyła się immatrykulacja nowo przyjętych na Uniwersytet Jagielloński studentów I roku, wręczono także wyróżnienia i nagrody, a wykład inauguracyjny pt. "Inżynieria tkankowa - wielka nadzieja współczesnej medycyny" wygłosiła dr hab. Justyna Drukała z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii.

Biuro Tłumaczeń ANGOS miało zaszczyt obsługiwać te uroczystości zapewniając profesjonalnych tłumaczy języka angielskiego.

 

Więcej o naszych dokonaniach czytaj na: https://www.angos.com.pl/co-nowego/

 

Fot. Jerzy Sawicz i Adam Koprowski

Zostaw Komentarz