Tłumaczenia symultaniczne w j. angielskim podczas Inauguracji 656. roku akademickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

wpis w: informacje | 0

ANGOS tłumaczy na UJ Kraków

 

Tłumaczenia symultaniczne w j. angielskim podczas Inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim to stały punkt w kalendarzu naszego biura.

Tegoroczne uroczystości rozpoczęły się tradycyjnie uroczystą mszą w kolegiacie św. Anny, skąd kolorowy orszak profesorów z wszystkich wydziałów uczelni przeszedł do Auditorium Maximum. Tam, podczas uroczystej gali, Rektor UJ prof. Wojciech Nowak zainaugurował 656. rok akademicki w najstarszej polskiej uczelni, a w uroczystościach wzięli udział przedstawiciele świata nauki, kultury i polityki m.in. prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski oraz wicepremier Jarosław Gowin.

Ważnym punktem uroczystości była immatrykulacja nowych studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wręczenie Laurów Jagiellońskich czyli nagród Rektora UJ przyznawanych za wybitne osiągnięcia naukowe. W tym roku otrzymali je prof. Małgorzata Barańska z Wydziału Chemii i prof. Gabriel Nowak z Wydziału Farmaceutycznego.

Wykład inauguracyjny pt. „Chirurg XXI wieku: technolog czy nadal artysta?” wygłosił prof. Piotr Chłosta, kierujący Kliniką Urologii UJ CM.

Transmisję z uroczystości w Auditorium Maximum UJ można oglądać na stronie www.uj.edu.pl/video

Uczestniczenie w tak ważnych wydarzeniach to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie. Zapewniamy profesjonalnych tłumaczy j. angielskiego oraz sprzęt niezbędny do tłumaczeń symultanicznych (kabiny i słuchawki) wraz z obsługą techniczną.

Oferujemy także tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne i szeptane) w innych językach: rosyjskim, rumuńskim, ukraińskim, słowackim, hiszpańskim, włoskim, francuskim i in. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do obsługi tłumaczeń kabinowych i zapewniamy fachową obsługę techniczną międzynarodowych konferencji, szkoleń, wykładów i warsztatów. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, a jeżeli trzeba, również za granicą.

Nasza oferta obejmuje także tłumaczenia pisemne (przysięgłe i zwykłe) w wielu językach i dziedzinach, a ponad 25-letnie doświadczenie w branży tłumaczeń to dla naszych Klientów gwarancja jakości i rzetelności.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

! Bezpłatna wycena zleceń na angos@angos.com.pl

 

Fot. Anna Wojnar, Adam Koprowski, Jerzy Sawicz

Napisz do nas na angos@angos.com.pl Otrzymasz bezpłatną wycenę usługi.

 

+48 12 634 24 77 angos@angos.com.pl

 

Więcej o naszej ofercie przeczytasz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

Zapraszamy do współpracy 🙂

 

Zostaw Komentarz