Fizjoterapia – tłumaczenia specjalistyczne

wpis w: Bez kategorii, informacje | 0

Tłumaczenia specjalistyczne z dziedziny medycyny i fizjoterapii są jednym z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń. Wymagają one od tłumacza nie tylko doskonałego opanowania języka, ale przede wszystkim fachowej wiedzy i doświadczenia w konkretnej dziedzinie. Biuro Tłumaczeń ANGOS oferuje usługi profesjonalnych tłumaczy-specjalistów z dziedziny fizjoterapii i medycyny w zakresie wielu języków: język angielski, francuski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, rumuński, słowacki, czeski i inne.

Tłumaczymy m.in.

  • skrypty szkoleniowe,
  • fachowe czasopisma branżowe
  • podręczniki z dziedziny fizjoterapii i medycyny

Oferujemy również tłumaczenia ustne podczas kursów i szkoleń dla fizjoterapeutów.

Aby zapewnić wysoką jakość i rzetelność przekładu od lat współpracujemy ze specjalistami z dziedziny fizjoterapii i medycyny, a tłumaczone przez nas teksty podlegają konsultacji lekarzy i fizjoterapeutów znających języki obce. Na tle konkurencji wyróżniają nas nie tylko przystępne ceny, ale również wysoka jakość tłumaczeń i elastyczne podejście do potrzeb Klienta.

Od niedawna do grona naszych Klientów możemy z dumą zaliczyć francuską firmę Kinesport http://www.kinesport.pl/– światowego lidera w dziedzinie fizjoterapii sportowej i terapii manualnej.

 

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę https://www.angos.com.pl/kontakt/

Zostaw Komentarz