Doktorat honoris causa dla przyjaciela Polski i Uniwersytetu Jagiellońskiego – tłumaczenie symultaniczne ANGOS

wpis w: informacje | 0

doktorat honoris causa UJ tłumaczenie symultaniczne ANGOS Kraków

13 kwietnia w Sali im. Bobrzyńskiego Collegium Maius prof. Jacques Leroy otrzymał tytuł honoris causa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prof. Leroy jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa karnego i podręczników do nauki prawa karnego dla uniwersytetów francuskich i frankofońskich na całym świecie. Jest również cenionym wykładowcą zapraszanym na uniwersytety w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i w Europie. Prof. Leroy jest pionierem w dziedzinie badań nad statusem prawnym zwierząt, aktywnie współpracuje z Wydziałem Prawa i Administracji UJ przy organizacji Szkoły Prawa Francuskiego i wspiera francusko-polską współpracę naukową.

Biuro Tłumaczeń ANGOS zapewniło obsługę językową i techniczną tego wydarzenia, tj. profesjonalne tłumaczenie symultaniczne w języku francuskim oraz niezbędny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

Wykonujemy również ustne tłumaczenia konsekutywne, zwykłe i przysięgłe oraz tłumaczenia pisemne. Zapewniamy profesjonalnych tłumaczy.

Tłumaczymy z języka i na język: angielski, arabski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, francuski, fiński, hiszpański, litewski, łaciński, łotewski, niemiecki, niderlandzki, norweski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski.

Naszą bogatą ofertę poznasz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

Zamów bezpłatną wycenę!

 

 Angos tłumaczenia Kraków 

tel.  +48 12 634 24 77      mail:   angos@angos.com.pl

 

 

Zdjęcia: Anna Wojnar

Zostaw Komentarz