Międzynarodowa konferencja poświęcona cyberbezpieczeństwu – ANGOS zapewnił obsługę wydarzenia

wpis w: informacje | 0

Angos tłumaczył podczas międzynarodowej konferencji - cybezbezpieczeństwo

Cyberbezpieczeństwo to jeden z priorytetów współczesnego świata. Skuteczne monitorowanie bezpieczeństwa informatycznego i obrona przed zorganizowanymi atakami wymaga działania w wielu płaszczyznach.

Zagadnienia szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa były tematem międzynarodowej konferencji telekomunikacyjnej zorganizowanej w Krakowie w dniach 1-2 października 2018 z udziałem wielu zagranicznych gości.

Wśród tematów konferencji nie zabrakło dyskusji o najważniejszych kwestiach, dotyczących tej problematyki. Poruszano m.in. zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w infrastrukturze sieci, w centrach danych i podwodnych sieciach światłowodowych, dyskutowano o metodach zapobiegania i zmniejszania wpływu zagrożeń cybernetycznych oraz o konieczności podnoszenia świadomości pracowników w kwestii zapobiegania cyberatakom w firmach i instytucjach.

 

Podczas konferencji wygłoszono wykłady m.in. na temat: „Cybersecurity of US Navy”, „Global Routing as a Service”, „Bezpieczeństwo i Firewalle w Multi Cloud / Data Center”, Zastosowanie NGFW w "Service Function Chain" (SFC).

Biuro Tłumaczeń ANGOS odpowiadało za językową i techniczną obsługę tego wydarzenia. Zapewniliśmy profesjonalnych tłumaczy języka angielskiego oraz sprzęt do tłumaczeń symultanicznych (kabiny i słuchawki).

Oferujemy również tłumaczenia ustne w innych językach oraz tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe).

 

Nasza oferta obejmuje m.in. język angielski, rosyjski, hiszpański, francuski, niemiecki, norweski, duński, fiński, niderlandzki, włoski, rumuński, słowacki, czeski, szwedzki.

 

Napisz do nas na angos@angos.com.pl. Otrzymasz bezpłatną wycenę usługi.

Więcej o naszej ofercie znajdziesz na https://www.angos.com.pl/uslugi/

 

 

fot. Alicja Wróblewska

Zostaw Komentarz