Inauguracja 655. roku akademickiego w Uniwersytecie Jagiellońskim – profesjonalne tłumaczenie symultaniczne w j. angielskim

wpis w: informacje | 0

Zgodnie z tradycją, 1. października zainaugurowano kolejny rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim. Główna uroczystość z udziałem władz wojewódzkich i samorządowych, parlamentarzystów, krakowskiej społeczności akademickiej, przedstawicieli korpusu dyplomatycznego, świata nauki i kultury, odbyła się w Auditorium Maximum UJ. Tradycyjnym elementem tych uroczystości jest Msza św. w kolegiacie św. Anny i uroczysty, barwny pochód profesorów UJ ulicami Krakowa.

Podczas inauguracji wręczono "Laur Jagielloński" – nagrodę Rektora UJ. W dziedzinie nauk medycznych otrzymał ją prof. Tomasz Guzik, a w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych prof. Jerzy Jurkiewicz. Na zakończenie uroczystości prof. Ryszard Markiewicz wygłosił wykład pt. „Sztuczna inteligencja i własność intelektualna".

ANGOS zapewnił tłumaczenie symultaniczne w języku angielskim i sprzęt do tłumaczeń.

Obsługa językowa tych wydarzeń jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Zapewniamy profesjonalnych symultanicznych tłumaczy języka angielskiego i dostarczamy sprzęt niezbędny do tłumaczeń symultanicznych tzn. kabiny i słuchawki. Nasi technicy organizują i nadzorują cały proces montażu i demontażu nagłośnienia, odpowiednio dobierając wszystkie parametry i dbając o optymalny poziom nagłośnienia.

Oferujemy usługi tłumaczy symultanicznych różnych języków m.in. języka angielskiego, francuskiego, włoskiego, ukraińskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, niemieckiego.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego na angos@angos.com.pl

 

 

Fot. Anna Wojnar i Adam Koprowski

Zostaw Komentarz