TŁUMACZENIA SPORTOWE

Jednym z przykładów nowej i ciekawej specjalizacji są tłumaczenia sportowe.  Widowiska sportowe zawsze były i będą ulubioną rozrywką milionów ludzi na świecie, a wzrost zainteresowania tematyką zdrowego trybu życia  i utrzymania kondycji sprawia, że popyt na tłumaczenia tekstów o tematyce sportowej systematycznie rośnie.

Tłumaczenia o tematyce sportowej wymagają doskonałego opanowania specjalistycznej terminologii w zakresie rozmaitych dyscyplin sportowych, znajomości stosowanych technik i metod treningowych, zasad gry, śledzenia bieżących wydarzeń sportowych i doświadczenia.

Gwarantujemy rzetelne tłumaczenia sportowe, zapewniając wykwalifikowanych tłumaczy specjalizujących się w dziedzinie szeroko pojętego sportu. Tłumaczymy m. in. artykuły prasowe, sportowe teksty marketingowe, statuty i regulaminy klubów sportowych, uprawnienia i dyplomy sportowców, trenerów i działaczy, strony internetowe i umowy sponsorskie lub transferowe. Oferujemy także specjalistyczne tłumaczenia ustne w dziedzinie sportu m.in. w języku angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, rosyjskim i ukraińskim.

Angos tłumaczenia sportoweW dniach 27-29. października 2017 symultaniczni tłumacze języka niemieckiego Biura Tłumaczeń ANGOS obsługiwali Międzynarodową Konferencję trenerów, instruktorów i nauczycieli akademickich narciarstwa alpejskiego zorganizowaną przez Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego pod hasłem „Trendy, rozwój, szkolenie, przyszłość narciarstwa w krajach Europy Środkowo-Zachodniej”.  Udział w Konferencji wzięli doświadczeni instruktorzy i trenerzy SITN i PZN, byli zawodnicy oraz zagraniczni goście w tym przedstawiciel Austriackiego Uniwersytetu Trenerskiego – jednego z najlepszych ośrodków narciarskich na świecie. Konferencja była okazją do wymiany doświadczeń, wspólnego przygotowywania planów zajęć przez trenerów i instruktorów ze szkół wyższych oraz do dyskusji na szeroko pojęte tematy związane z narciarstwem zjazdowym.

Biuro Tłumaczeń ANGOS zapewniło również specjalistyczny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych (kabiny i słuchawki).
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Zapraszamy: https://www.angos.com.pl/o-firmie

 

Zdjęcia: D. Mazur/ P. Stypka

Zostaw Komentarz