Tłumaczenia tekstów specjalistycznych przeznaczonych do publikacji

tłumaczenia specjalistyczne ANGOS KRAKÓW

 

Tłumaczenia specjalistyczne to szczególnie trudny rodzaj przekładu. Wymagają one nie tylko fachowej wiedzy w konkretnej dziedzinie, ale również doskonałej znajomości specjalistycznego słownictwa, charakterystycznego dla danej branży. Zlecenia takie powierzamy profesjonalnym tłumaczom specjalizującym się np. w tłumaczeniach medycznych, technicznych, finansowych, informatycznych, prawniczych czy ekonomicznych.

Tłumaczenia artykułów i publikacji naukowych trafiają na łamy specjalistycznych czasopism obcojęzycznych, zatem wymagają szczegółowych konsultacji merytorycznych z Klientem w trakcie pracy nad tekstem, a w ostatnim etapie podlegają korekcie native speakera. Tylko w ten sposób przekład specjalistyczny może być dopracowany w stopniu doskonałym, co w przypadku tłumaczeń naukowych znacząco wpływa na reputację i karierę Autora publikacji.

Dla krajowych i zagranicznych uczelni z powodzeniem realizujemy zlecenia na specjalistyczne tłumaczenia naukowe m.in. w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, ukraińskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rumuńskim, japońskim, chińskim. Zapewniamy również korektę native speakera. O wysokiej jakości naszych usług świadczą referencje od naszych stałych Klientów https://www.angos.com.pl/referencje/

Realizujemy m.in.:

  • specjalistyczne tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia ekonomiczne
  • tłumaczenia prawnicze
  • tłumaczenia z zakresu nauk humanistycznych
  • tłumaczenia z zakresu nauk ścisłych
  • tłumaczenia z dziedziny sztuki (muzyki, teatru, malarstwa).

Na tłumaczenia specjalistyczne nie ma stałego cennika. Każde zlecenie wyceniane jest osobno, w zależności od tematyki, oczekiwanego terminu wykonania i dodatkowych wymagań Klienta.

 

Zapytania dotyczące tłumaczeń przyjmujemy drogą mailową pod adresem angos@angos.com.pl

Wycena zleceń jest bezpłatna.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *